Łączymy autorów szkoleń i kursów z osobami zainteresowanymi rozwojem osobistym i zawodowym!

Skontaktuj się z nami, aby podjąć współpracę przy promocji twoich kursów i szkoleń lub innych usług lub produktów świadczonych przez Twoją firmę!

Napisz do nas

Opisz krótko w jakiej sprawie się kontaktujesz. Na przesłane wiadomości odpowiadamy w dni robocze.

Znajdź nas

Dane kontaktowe
Tel. +48 22 312 22 00
ul. Emilli Plater 53
00-113 Warszawa
Polska
Godziny pracy
Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
9:00 – 16:30
9:00 – 16:30
9:00 – 16:30
9:00 – 16:30
9:00 – 15:00
zamknięte
zamknięte

FAQ

Zapoznaj się z najczęściej zadawanymi pytaniami i odpowiedziami na nie!

Każde szkolenie lub kurs, na które trwają zapisy posiada własny formularz zapisu na stronie z ofertą lub też link do strony zewnętrznej, na której dostępne są zapisy. Po wypełnieniu formularza w ciągu 48 godzin skontaktuje się Tobą opiekun danego kursu lub szkolenia, aby potwierdzić rejestrację i przekazać wszelkie niezbędne informacje organizacyjne.

Wypełnij formularz kontaktowy, aby poznać zasady współpracy z firmami szkoleniowymi oraz autorami kursów i szkoleń. Alternatywnie możesz też założyć konto organizatora w portalu szkoleniowym Eventis, którego oferty promujemy w Kursola.

Tak, oferujemy możliwość zamieszczenia artykułów na naszych stronach. Dbamy, aby wszystkie materiały publikowane na naszej stronie miały wartość merytoryczną, dlatego prosimy o uwzględnienie tego wymogu w Państwa planach.

Jeśli jesteś niezależnym ekspertem zajmującym się tematyką rozwoju osobistego lub zawodowego, chętnie rozważymy możliwość podjęcia współpracy eksperckiej polegającej na przygotowaniu artykułów merytorycznych na naszą stronę. Jeśli zajmujesz się prowadzeniem szkoleń i kursów, pracujesz jako zawodowy trener lub coach, możemy zaoferować kontakt z naszymi partnerami szkoleniowymi poszukującymi ekspertów merytorycznych. Wypełnij formularz kontaktowy, aby skontaktować się z nami.